Signature (Field) (1.1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Signature
gl: Sinatura

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: General
gl: Xeral

en: Background color
gl: Cor de fondo
