Signature (Field) (1.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ
