Signature (Field) (1.1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: General
nl: Algemeen

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Field types
nl: Veldtypes
