Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Entity
ar: الكيان

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Administrative description
ar: الوصف الإداري

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
