Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Updated
bn: আপডেটকৃত
