Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Variations
cs: Varianty

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Custom Block
cs: Vlastní blok
