Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
