Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: Id
et: ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Entity
et: Olem

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Administrative name
et: Nimi haldusliideses

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Custom Block
et: Kohandatud plokk
