Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Add
hi: जोड़ें

en: Updated
hi: अद्यतित

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Entity
hi: इकाई

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Custom Block
hi: कस्टम ब्लॉक
