Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Update
id: Perbarui

en: Add
id: Tambah

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Entity
id: Entitas

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Variations
id: Variasi

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Administrative description
id: Deskripsi administratif

en: Administrative name
id: Nama administratif

en: Asc
id: Urutan turun

en: Custom Block
id: Blok Khusus
