Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Id
nl: ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Entity
nl: Entiteit

en: Apply
nl: Toepassen

en: - none -
nl: - geen -

en: Variations
nl: Variaties

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Administrative description
nl: Beheer-omschrijving

en: Administrative name
nl: Administratieve naam

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: Custom Block
nl: Aangepast blok
