Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Entity
pl: Encja

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: - none -
pl: - brak -

en: Variations
pl: Warianty

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Administrative name
pl: Nazwa administracyjna

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity id
pl: Identyfikator obiektu

en: Custom Block
pl: Własny Blok
