Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Prefix
da: Præfiks

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Updated
da: Opdateret

en: 1 hour
da: 1 time

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: 1 day
da: 1 dag

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Lifetime
da: Levetid

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 2 hours
da: 2 timer

en: 1 minute
da: 1 minut

en: Offset
da: Forskydning

en: 7 days
da: 7 dage

en: Created by
da: Oprettet af

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Administrative description
da: Administrativ beskrivelse

en: 30 days
da: 30 dage

en: Administrative name
da: Administrativt navn

en: Asc
da: Stigende

en: Entity id
da: Entity ID

en: Custom Block
da: Brugerdefineret blok
