Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Desc
eu: Beheraka

en: Entity
eu: Entitatea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Lifetime
eu: Iraupena

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: Custom Block
eu: Egokitutako blokeak
