Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас
