Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina
