Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Id
bg: Номер

en: Apply
bg: Търси
