Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Google Analytics
cy: Dadansoddiad Gwgl

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
