Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Entity
el: Οντότητα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 30 minutes
el: 30 λεπτά

en: 2 hours
el: 2 ώρες

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Custom Block
el: Προσαρμοσμένο Μπλοκ
