Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Update
fil: Gawing bago

en: Add
fil: Idagdag

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Page
fil: Pahina
