Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: Add
gl: Engadir

en: Updated
gl: Actualizado

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: 1 day
gl: 1 día

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Entity
gl: Entidade

en: Apply
gl: Aplicar

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 2 hours
gl: 2 horas

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Created by
gl: Creado por

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Reporting
gl: Informes
