Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: Add
hr: Dodaj

en: Updated
hr: Osvježeno

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: - none -
hr: - ništa -

en: Asc
hr: Uzlazno
