Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Updated
ht: A jou

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
