Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (42 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: Add
ru: Добавить

en: Updated
ru: Обновлено

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Updated by
ru: Обновлено пользователем

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: 1 day
ru: 1 день

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Entity
ru: Сущность

en: Apply
ru: Применить

en: Lifetime
ru: Время жизни

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 30 minutes
ru: 30 минут

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: Offset
ru: Пропустить

en: - none -
ru: - не указано -

en: 7 days
ru: 7 дней

en: Variations
ru: Вариации

en: Created by
ru: Автор

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Administrative description
ru: Административное описание

en: 30 days
ru: 30 дней

en: Administrative name
ru: Административное имя

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Entity id
ru: ID сущности

en: Custom Block
ru: Пользовательский блок
