Simple A/B (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Page
ta: பக்கம்
