Simple A/B (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Update
tr: Güncelle

en: Add
tr: Ekle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Entity
tr: Nesne

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: - none -
tr: - hiçbiri -

en: Created by
tr: Oluşturan

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Administrative description
tr: Yönetsel açıklama

en: Administrative name
tr: Yönetim adı

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Custom Block
tr: Özel Blok
