Simple Access (4.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: Access control
hi: अभिगम नियंत्रण

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Access
hi: पहुंच

en: View
hi: देखें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Roles
hi: भूमिका

en: Profile
hi: रुपरेखा

en: Add group
hi: समूह जोड़ें

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?
