Simple Access (8.x-3.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Access control
ro: Control acces

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Access
ro: Acces

en: View
ro: Afişează

en: Display
ro: Afișaj

en: Roles
ro: Roluri

en: Owner
ro: Proprietar

en: Profile
ro: Profil

en: Add group
ro: Adaugă grup

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Profiles
ro: Profile

en: Will be available to all users.
ro: Va fi disponibil pentru toţi utilizatorii.

en: Group id
ro: Id de grup
