Simple Access (8.x-3.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
