Simple Access (8.x-3.0-alpha6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Groups
se: Joavkkut

en: Name
se: Namma

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet
