Simple Access Log (2.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: Path
cs: Cesta

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: The user ID
cs: ID uživatele

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Referer
cs: Odkazující stránka

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly
