Simple Access Log (2.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: Reset
eo: Restarigu

en: Path
eo: Vojo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
