Simple Access Log (2.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: The user ID
eu: Erabiltzailearen IDa

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
