Simple Access Log (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Statistics
ku: ئامار

en: Page
ku: پەڕە
