Simple Access Log (2.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Path
oc: Camin

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Page
oc: Pagina

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: The user ID
oc: Identificant (ID) de l'utilizaire

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
