Simple Access Log (2.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Reset
ro: Resetează

en: Path
ro: Cale

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: Sort by
ro: Sortare după

en: URI
ro: URL

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: The user ID
ro: ID-ul utilizatorului

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Referer
ro: Sursa

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Administrative task links
ro: Legături către sarcini administrative
