Simple Access Log (2.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
