Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bs: Administracija

en: Path
bs: Putanja

en: Statistics
bs: Statistika

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
