Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
