Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Reset
et: Tühista

en: Path
et: Tee

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: The user ID
et: Kasutaja ID

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Referer
et: Viitaja

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid
