Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Reset
fi: Palauta

en: Path
fi: Polku

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: The user ID
fi: Käyttäjän ID

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Referer
fi: Viittaaja

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Master
fi: Isäntä

en: Administrative task links
fi: Ylläpidon linkit
