Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Path
gl: Ruta

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: The user ID
gl: A ID do usuario

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
gl: Especificar páxinas usando a súas rutas. Escriba unha ruta por liña. O carácter '*' úsase como comodín. Exemplos de rutas son %blog para a páxina de blog e %blog-wildcard  para cada blog persoal. %front é a páxina principal.

en: Exclude paths
gl: Excluír rutas
