Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Path
hu: Útvonal

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Sort by
hu: Rendezés

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: The user ID
hu: A felhasználó azonosítója

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hu: Soronként egy Drupal elérési útvonalat kell megadni. A „*” használható speciális helyettesítőként. Példák: „%blog” a blogok főoldalához és „%blog-wildcard” a személyes blogok főoldalaihoz. „%front” a címlapot jelenti.

en: Exclude paths
hu: Útvonalak kizárása

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Administrative task links
hu: Műveletek adminisztrátoroknak
