Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Statistics
lv: Statistika

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites
