Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Path
mr: रस्ता

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
