Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
