Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Path
sv: Sökväg

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: The user ID
sv: Användarens ID

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: Log ID
sv: Logg ID

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Referer
sv: Refererare

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sv: Specificera sidor genom att använda dess sökvägar. Ange en sökväg per rad. Jokertecken är '*'. Sökvägsexempel: %blog för bloggsidan, %blog-wildcard för alla personliga bloggar. %front är startsidan.

en: Exclude paths
sv: Uteslut sökvägar

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Administrative task links
sv: Länkar för administrativa uppgifter
