Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Reset
uk: Скинути

en: Path
uk: Шлях

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Statistics
uk: Статистика

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: The user ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Referer
uk: Джерело

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Exclude paths
uk: Шляхи-винятки

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань
