Simple Access Log (2.0.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Path
be: Сцежка

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Paths
be: Шляхі

en: User
be: Карыстальнік

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
be: Вызначы старонкі, выкарыстоўваючыя гэты шлях. Увядзі адзін шлях на кожны радок. Зорачка '*' - сімвал групавы. Прыклад шляхоў для старонкі блога - %blog. %blog-wildcard - для кожнага персанальнага блога. %front - для галоўнай старонкі.
