Simple Access Log (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Path
lt: Kelias

en: Statistics
lt: Statistika

en: Page
lt: Puslapis

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
